سه‌شنبه 28 آبان‌ماه سال 1387 ساعت 17:38

آخرین نوشته در وبلاگم در ماه مارچ امسال نشر شده بود که از سلسله کنسرت های داود سرخوش در روسیه و در آسترالیا اطلاع می داد. 

 

اینبار باز هم از سلسله کنسرت های او، اما نه در روسیه و آسترالیا، بلکه در سویدن، هالند و دنمارک. این سلسله کنسرت ها که در نظر است در ماه دسمبر امسال برگزار گردد، یک سلسله برجستگی هایی را نسبت به کنسرت های قبلی دارد که می توان آنها را در ذیل اینگونه بر شمرد:  

  1. کنسرت های داود در ماه دسمبر با اجرای آلبم جدید او بنام «مریم» اجرا می گردند. این اثر هنری که حدوداً ده تا آهنگ کاملاً جدید از ساخته های خود داود سرخوش را در خود گنجانیده، یکی از بهترین آثار هنری وی می تواند باشد.
  2. یک گروه متشکل از پنج نوازنده که هرکدام از نوازندگان نامدار و حرفه ای در رشته موسیقی می باشد، نوازندگان این سلسله کنسرت ها است.
  3. علاقه مندان و دوستداران صدای داود سرخوش چندین سال را در انتظار نشر اثر جدیدی از این هنرمند بسر برده اند و بی صبرانه منتظر شنیدن خبر نشر آلبم جدید او بوده اند. از اینرو، داود سرخوش با اجرای این سلسله کنسرت ها هم به تشنگان صدایش و هم به مشتاقان اثری هنری جدیدش پاسخ می دهد.

از آنجایی که میزبان این مهمان خانه در چگونه برگزاری این سلسله کنسرت ها مسؤلیت دارد، از تمام دوستان و بازدید کنندگان انتظار دارد تا در مورد بهتر برگزارکردن کنسرت های امسال داود جان سرخوش نظر دهند و روی نکات ضعف و برجسته ی کنسرت های گذشته، اشاره نمایند. این روند می تواند وی را در بهتر کردن تمام کارها، کمک کند.

 

قبلاً و قلباً تشکر!

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo